Create Account
Sign In

User Profile

blog-kulinar


blog-kulinar
Send a PM to blog-kulinar
18/10/2020
Member

Activity

blog-kulinar is currently Offline

https://www.przez-zoladek-do-serca.pl/
Jesteś na wakacjach lub chcesz dobrze zjeść w jakimś mieście? Sprawdź naszego bloga oraz przeczytaj czy restauracja którą chcesz wybrać jest dobra dla Twojego żołądka i portfela!

Przez żołądek do serca to strona o tematyce gastronomicznej tworzona przez dwójkę osób zakochanych w jedzeniu, którzy pragną odwiedzić jak najwięcej restauracji ile tylko mogą w swoim pewnie krótkim, ale wartościowym życiu. Na naszym blogu przeczytasz autorskie opinie na temat dań ,które zamówiliśmy w lokalach na Śląsku, w Polsce i za granicą. Najtrudniejszym z etapów jedzenia na mieście jest wybranie restauracji, a zamawiając dania nie warto oszczędzać. Bierzemy pod lupę nie tylko kuchnię tradycyjną, polską, ważna dla nas jest każda bardziej czy mniej popularna restauracja, którą możecie znaleźć w Internetach. Jemy w lokalach i je opiniujemy po to, abyście nie musieli zawieść się zamawiając dania. Niejednokrotnie zdarza się, że recenzje opublikowane w Internecie są nieprawdziwe i wykupione. Nasze wpisy są w stu procentach autorskie, nie „sprzedajemy” recenzji.

Pst… Masz swoją restaurację, która jeszcze nie znalazła się na naszym blogu? Napisz do nas na maila lub skontaktuj się przez formularz kontaktowy. Przyjdziemy do Ciebie kiedy tylko będziemy mieć więcej czasu i pusty żołądek!

Oprócz wpisów tego typu, praktykujemy też opisy o popularnych problemach polskich użytkowników internetu. Wśród wielu, znajdziesz tu wpisy takie jak: jak układać sztućce po posiłku jak również nasze luźne propozycje z czym jeść lub w jaki sposób podawać popularne przekąski. Masz wizję dotyczącą artykułu, który mógłby widnieć na blogu przez żołądek do serca? Napisz do nas!

Odwiedź naszego bloga kulinarnego i przekonaj się że warto go śledzić!

Interests

--