Create Account
Sign In

User Profile

lalopi


lalopi
Send a PM to lalopi
07/09/2020
Member

Activity

lalopi is currently Offline

چگونه درختان میوه را رشد دهیم
پرورش میوه خود بسیار ارزشمند است و با روش های مختلف آموزش آنها ، یک درخت میوه وجود دارد که متناسب با هر اندازه باغ است. به درختان میوه ما برای فروش نگاهی بیندازید تا ببینید چند انتخاب وجود دارد.
پرورش درختان میوه طناب ساده ترین و محبوب ترین روش آموزش درختان میوه برای ایجاد یک درخت سنتی با یک ساقه روشن و یک تاج خوب شکل گرفته است. درختان میوه کوتوله یا درختان میوه برای باغ های کوچکتر ایده آل هستند ، یا می توانید درختان میوه خانواده را برای انواع مختلفی از یک گیاه پرورش دهید!
درختان میوه را در موقعیت آفتابی و پناه گرفته پرورش دهید و مطمئن شوید که سایت دارای خاک مرغوب و خوب زهکشی شده است. حفر گودال کود سوپر فسفات ساده پوسیده یا کمپوست باعث بهبود خاک شما می شود. اطمینان حاصل کنید که فضای کافی برای رشد درخت شما در سالهای آینده وجود داشته باشد.
Image
برای داشتن ویژگی باغی خیره کننده ، سعی کنید درختان میوه را در حصار یا دیوار یا درختان میوه ای پلکانی در اطراف طرح سبزیجات پرورش دهید.

پرورش درختان میوه آسان است. فقط راهنمای سریع ما را دنبال کنید تا از درخت خود بهترین استفاده را ببرید.
هنگامی که یک درخت میوه ریشه برهنه دریافت می کنید ، در حالت خاموش می رسد زیرا زمان مناسب برای حمل و کاشت آن است. سعی کنید در اسرع وقت درختان میوه بکارید. اگر این بلافاصله امکان پذیر نیست ، شما باید درختان میوه ریشه خود را در یک سطل آب پر از آب خیس کنید تا ریشه ها مرطوب شده و بایستد و مکانی خنک و بدون یخ زدگی باشد. درخت حدود یک هفته در شرایط خوبی باقی خواهد ماند. اگر کاشت به مدت طولانی به تأخیر بیفتد ، باید درخت را به یک حفره کاشت موقت در خاک "پاشنه" داد.
حفره ای با اندازه سخاوتمندانه حداقل یک سوم گسترده تر از ریشه ها حفر کنید. قبل از قرار دادن درخت در سوراخ ، چوب را در چوب قرار دهید تا از آسیب رسیدن به ریشه جلوگیری کنید. ریشه ها را در سوراخ پخش کنید ، اطمینان حاصل کنید که درخت در همان سطحی است که در مهد کودک کاشته شده است (باید نشانه خاک روی ساقه مشخص باشد). درخت را با استفاده از کراوات درختی روی پایه محکم کنید ، مطمئن شوید که درخت روی چوب مالیده نشود. خاک باقیمانده را در اطراف ریشه ها دوباره پر کنید و خاک را به آرامی با کف کفش خود محکم کنید.
درخت میوه خود را پس از کاشت کاملاً آبیاری کنید و اطمینان حاصل کنید که درخت در طول سال اول تا زمانی که تثبیت شود ، به خوبی آبیاری شده است. یک مکمل غذایی یا کود متعادل به رشد سالم کمک می کند. پیوندهای درخت را مرتبا بررسی کنید و در صورت لزوم آنها را شل کنید تا از مالیدن ساقه جلوگیری شود. سهام می تواند پس از دو سال حذف شود.
هنگام پرورش درختان میوه در گلدان ، از یک ظرف بزرگ و کمپوست گلدان پایه خاک مانند John Innes No. 3 استفاده کنید ، گیاهان حاوی آب بیشتر از گیاهانی که در زمین رشد می کنند آبیاری می کنند.
نکات کاشت درخت میوه
برای اطمینان از آبیاری م ،ثر ، یک قطعه لوله پلاستیکی را با سوراخ های سوراخ شده در طرفین وارد کنید ، از پایه ریشه ها دقیقاً بالاتر از سطح خاک برسید. این کار باید در زمان کاشت درخت انجام شود تا آب به جایی که مورد نیاز است هدایت شود ، در حالی که مشکل ریشه زایی سطح به حداقل برسد.

برای اطمینان از آبیاری م ،ثر ، یک قطعه لوله پلاستیکی را با سوراخ های سوراخ شده در طرفین وارد کنید ، از پایه ریشه ها دقیقاً بالاتر از سطح خاک برسید. این باید در زمان کاشت درخت در محل قرار داده شود تا آب به آنجا که مورد نیاز است هدایت شود ، در حالی که مشکل ریشه زایی سطح به حداقل برسد.
هرس درختان میوه
هدف از هرس یک درخت میوه ، ایجاد یک درخت کاملاً شکل گرفته ، با شاخه هایی با فاصله مناسب است که جمعیت زیادی ندارند. این اجازه می دهد تا مقدار زیادی نور برای رسیدن میوه وارد شود و همچنین گردش هوا را که باعث کاهش شیوع بیماری می شود ، تشویق می کند. درست گرفتن این مسئله از ابتدا مهم است ، زیرا بعداً اشتباه کردن بسیار دشوار است.
هرس درخت سیب و گلابی باید در ماه های زمستان ، بین نوامبر و فوریه انجام شود ، زمانی که درخت خواب است و دیدن شکل درخت راحت تر است. اگر در حال پرورش درختان گیلاس ، آلو ، زردآلو یا هلو هستید ، این گیاهان را باید در تابستان هرس کرد تا خطر بیماری برگ نقره را کاهش دهد.
هنگام کاشت درختان میوه طناب ، هرس بلافاصله پس از کاشت آغاز می شود. ساقه مرکزی را دقیقاً بالای بالاترین شاخه کناری بردارید. برای 3 سال بعد ، فقط نوک شاخه های اصلی باقی مانده را یک سوم در زمستان هرس کنید. حدود شش شاخه اصلی کاملاً فاصله دار را در نظر بگیرید که قاب درخت شما را تشکیل می دهد و شاخه های فرعی از آن شاخه می شوند. همیشه برای تقویت رشد دور از مرکز درخت ، یک جوانه رو به بیرون برش دهید. از سال چهارم ، برخی شاخه های فرعی را می توان در اتحادیه جایی که به شاخه اصلی می پیوندند ، هرس کرد تا اجازه دهد شاخه های فرعی جدید جای آنها را بگیرند.
هنگامی که میوه در اواسط ماه ژوئن "تنظیم" شد (شروع به رشد کرد) ، میوه را روی هر شاخه ریز کنید تا بیش از حد شلوغ نشود. این اجازه می دهد تا میوه های فردی اندازه خود را افزایش دهند و به جلوگیری از خرد شدن شاخه ها در زیر وزن محصول سنگین کمک می کند. طی چند ماه دیگر از میوه های کاشته شده در خانه خود که تازه از درخت چیده شده لذت خواهید برد

Interests

--