Create Account
Sign In

User Profile

fannibargh


fannibargh
Send a PM to fannibargh
08/12/2019
Member

Activity

fannibargh is currently Offline

آموزش تعمیرات لپ تاپ یکی از مهم ترین مباحث در بخش تعمیرات تخصصی لپ تاپ، کامپیوتر و موبایل می باشد. در صورتی که علاقه مند به یادگیری در حوزه تعمیرات لپ تاپ هستید پیشنهاد می کنیم در کلاس تعمیرات لپ تاپ ثبت نام کنید و با به صورت حرفه ای با کلیه مباحث مرتبط به تعمیرات لپ تاپ مانند: تعمیرات کارت گرافیک، پاور و. . . آشنا شوید.

دوره آموزش ساخت تابلو روان و دوره برق ساختمان نیز از دیگر دوره‌های بسیار پرطرفدار برق و الکترونیک می‌باشد. امروزه تابلو روان با توجه به نوین بودن آن در تبلیغات بسیار پرکاربرد است بنابران افرادی که تخصص لازم در این زمینه را دارند می توانند از بازارکار خوب این حوزه استفاده نمایند. در دوره های آموزشی ساخت تابلو روان مطالبی شامل آموزش ساخت تابلو روان فول کالر، آموزش ساخت تابلو روان سه رنگ و . . . آموزش داده می شود.
از دیگر رشته های پرطرفدار و پردرآمد فنی که توسط این آموزشگاه برگزار می شود می توان به دوره دوره آموزش تعمیر بردهای الکترونیکی اشاره کرده که همه ساله کارآموزان بسیاری را آموزش داده و وارد بازار کار می نماید. در این دوره آموزشی عیب یابی و تعمیر انواع بردهای الکترونیکی به صورت کاملا عملی و تخصصی آموزش داده میشود.
از دیگر دوره های پرطرفدار این آموزشگاه که امروزه به دلیل بالا رفتن ناامنی رونق بسیاری پیدا کرده است، دوره آموزش نصب دوربین مدار بسته است. این دوره آموزشی نیز به آموزش نصب صفر تا صد دوربین مدار بسته و نصب انواع دوربین مدار بسته آی پی و آنالوگ می پردازد.

Interests

--