Forum

Retro Jágr! Vlak, dýmky, klobouky i karty, Calgary zářilo ve stylu 50. let

Author Message

Angel92
Date sent: 2017/11/27 02:35:22
Calgary v zámořské NHL válí a pohoda je na týmu Jaromíra Jágra znát i mimo <a href="http://www.goldenknightsproshops.com/clayton-stoner-c-1_28.html">http://www.goldenknightsproshops.com/clayton-stoner-c-1_28.html</a> led. Svěřenci Glena Gulutzana si totiž zpestřili cestu k úternímu duelu na ledě Washingtonu originálními ohozy, když odjeli z Philadelphie ve stylu 50. let. Moderní obleky tak nahradilo oblečení z 50. let - klobouky, dýmky a doutníky. Tablety pro změnu hráči vyměnili za karty a zajímavé zpestření jim přineslo štěstí a vítězství 4:1. Na něj se pokusí Kanaďané navázat už dnes v noci (1:00 SEČ) na ledě Columbusu.
Když český útočník Jakub Voráček po sobotní prohře své Philadelphie s Calgary vylezl z kabiny, neudržel úsměv. Na chodbě totiž čekali dva drsní elegáni v černém obleku a s klobouky. Nešlo o žádné mafiány, ale o Michaela Frolíka s Jaromírem Jágrem. Originální vizáž totiž byla součástí nápadu, kterého se chytl celý tým.
Kdo se v sobotu večer pohyboval po vlakovém nádraží ve Philadelphii, asi se musel hodně divit. Po nástupišti u vlaku mířícího do Washingtonu se totiž pohybovala řada retro elegánů, ale nešlo o obyčejnou partu nadšenců. „Pěkný oldschool. Ani nevím, čí to byl nápad, že si vezmeme saka ve stylu padesátých let,“ řekl pro iDnes.cz útočník Michael Frolík.
On i Jaromír Jágr improvizovali, saka vytáhli ze šatníku, ale něco chybělo k dokonalosti. „Klobouk jsme byli kupovat s Jardou ve Philadelphii, abychom to doladili.“ V porovnání s parťáky však měli tvrdou konkurenci, protože třeba Kris Versteeg vzal akci zodpovědně. „Někteří kluci to vzali docela vážně a slušelo jim to. Byl to zajímavý nápad.“
Hokejistům Calgary pohodová atmosféra pomohla. Při kartách a s dýmkou v puse se naladili na nedělní utkání proti Washingtonu, které ovládli 4:1. „Padlo i pár piveček, ale žádné drinky z padesátých let tam nebyly. Druhý <a href="http://www.authenticnhlmapleleafsshop.com/james-van-riemsdyk-jersey-c-1_10.html">http://www.authenticnhlmapleleafsshop.com/james-van-riemsdyk-jersey-c-1_10.html</a> den ráno jsme měli trénink, tak to ani nešlo,“ řekl Frolík.
Už dnes v noci se jeho tým představí na ledě Columbusu, po němž se přesune do Dallasu a venkovní šňůru šesti zápasů završí na ledě Colorada.


Simple PHP Forum Script - Webestools